Jak získat vymazne veci z harddisku

Pťeinstaloval sem windows 7 a nechál jsem tam 4 g fotek dostanu je zpet. jestli nao jak?

Nejlepší odpověď
beer

Před instalací se disk zformátoval (vymazal) a vše je již přepsáno novým systémem, na místech fotek jsou nyní jiná data.
Ty fotky jsou pryč..

Další odpovědi
snookerballs

Asi nijak, co dáš pryč, už nezískáž, je to stracený, měl si si to dát na externí disk nebo flashku nebo paměťovku.

Alesh

Jo, jsou na to nástroje a pokud ta data nejsou kolikrát přepsána, tak by to mělo jít vytáhnout. Slouží na to tzv. recovery nástroje viz např. ten v odkazu. Neříkám, že ti pomůže zrovna tento, chce to pohledat, vyzkoušet … Good luck! 😉

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/advan­ced-disk-recovery