Avatar uživatele
Douha

Jak získat zpět peníze od O2, kde se hromadí kredit?

Halo, Musím pravidelně dobíjet minim.částku,aby neexpiroval.Ne­provolám tolik. Mám u operátora O2 kartu s kreditem třeba 500Kč. Musím ale dobíjet každý půl rok (minimálně 200!), jinak mi kredit propadne. Chci se zeptat, jak peníze získat, případně převést někam jinam, nebo i na jiné číslo. Jsem v pasti, neprovolám částku, kterou se musí dobíjet za dané období, aby kredit nevypršel, takže se tam hromadí. Za SMS jízdenky nepoužívám, ani kredit na ulož to. Také chci od operátora odejít, jelikož jinde jsou poloviční ceny hovorů, 2násobná platnost kreditu a čtvrtinová minimální částka dobití. Otázky jsou: jak získat zpět kredit, případně jak prodloužit platnost kreditu bez dobíjení nebo zda se dá za kredit zaplatit nějak a někde? Dokonce ani koncerty už se nedají za m-platby pořídit

Zajímavá 0 před 1860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Nijak. Povinná útrata je podmínkou daného tarifu. Není nutné používat tarif, který nevyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Halo, obětovat těch pár drobných a přejít k tomu výhodnějšímu operátorovo co nejdřív.
Když nic nepoužíváš, to je těžká rada.
Když podmínky znáš, a víš, že jsou jinde výhodnější, dost dobře nechápu, proč zůstáváš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Podívej se na stránku m-platby u svého operátora, měl by tam mít seznam obchodů kde se dá platit. Platby jsou ale omezené, max 1200Kč za jednu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jedna možnost by tu byla (ale nevim, jestli ji dělá i O): přejít na paušál u stejného operátora, pak peníze z kreditu převede, alespoň T-mobile ano >>> vlastní zkušenost …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zkuste napsat na: pohledavky.podnety@o2.cz
a vyžádat si vrácení neprovolaného kreditu složenkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek