MoniSHka

Jak získat stare pratelstvi??

Mivala jsem hodne kamaradek ale jednou sem udelala chybu a uz se se mnou nebavily jak je mam ziskat zpět??

Nejlepší odpověď
inspektorcz

Zde bych to řešil dárkem, který nemusí být drahý ale který by ji potěšil. Nebo pozváním do restaurace nebo cukrárny. Prostě bude nutné ukázat, že ti na ní záleží.

Další odpovědi
panenka

skus si s těma kamarádkama promluvit,nebo jim zkus napsat sms tam jim napiš jak se jím omlouváš že si svou chybu kterou jsi udělala uvědomuješ a že by jsi to chtěla napravit.a zeptat se jich zda se na tebe ještě zlobí třeba skus také zavolat každé zvlášt a promluvit si takto s tyma holkama.pokud se ty holky na tebe už nezlobí odpustili by ti pak je zkus pozvat třeba na limo nebo někam kde se pobavíte

Nuk nuk

V první řadě je třeba vědět, že opravdu dobrý kamarád/kamarádka se s Vámi nepřestane bavit kvůli každé chybě, kterou uděláte. To už by musela být skutečně zrada z Vaší strany.

Pokud jste jim ale opravdu provedla něco, po čem se tak nějak nedivíte, že s Vámi nekomunikují, pak musím souhlasit s inspektoremcz. Zkuste je pozvat do cukrárny – nezávazně, promluvit si třeba pohromadě všechny nebo s každou zvláš´t.

Iveta

Souhlasím s těmi, co odpovídali nade mnou. Je docela možné, že se kamarádky už nezlobí, jen neví, jestli o ně ještě stojíš. Prostě si s nimi zkus promluvit. Nemáš co ztratit. Maximálně budeš tam, kde jsi teď, ale to se snad nestane. Přeji, ať to dobře dopadne.