Googlenka

Jak získat respekt? Jsou nějaké prokázané způsoby?

Nejlepší odpověď
annas

Mohla jste využít našeptávače a dověděla jste se víc. Otázka se objevuje pravidelně

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20z%C3%AD­skat%20respeklt

Respekt je í lidskou potřebou kterou sil většina lidí zaslouží. Kde szískat respekt – ve škole, v zaměstnání, v rodině, mezi přáteli atd.?

Pokud máme pocit, že vás někteří nerespektují, může to způsobovat deprese a nízkou sebeúctu..

"I vy se to můžete naučit a mít kolem sebe lidi, kteří vás budou respektovat. Stačí, když budete dělat tohle:

„7 způsobů, jak získat respekt, který si zasloužíte“

https://mocve­domi.cz/7-zpusobu-ziskate-respekt-ktery-si-zaslouzite/

Další odpovědi
Drap

Nejlépe vrozenou autoritou. Žádný recept, který by fungoval vždy a každému neexistuje. Každý se musí snažit.

anonym

preferujte takové prostředí a tvořte si kolem sebe takový okruh přátel na který můžete efektivně zapůsobit tím co jsou vaše silné stránky, ať už je to intelekt, důvtip, smysl pro humor či umění, je zřejmé, že nemá smysl s žádnou s těchto silných stránek hledat respekt a autoritu u lidí, kteří mají tendenci jimi pohrdat. Volba přístupu a prostředí, kde je tak úplný základ, … musíte se smířit s tím, že nelze vybudovat respekt u všech, to možné není.

Gus_Fring

Prostě si nesmíte nechat nic líbit. Problémem je to u učitelů. Častokrát vidím učitele, který si nechá od žáků spoustu líbit. Když se Vás zeptá někdo, kdo je třeba podřízený:„A proč bych to měl/a dělat?“ a vás nenapadá žádná inteligentní odpověď, tak klidně odpovězte:„Protože jsem to řekl/a.“.
Nemusíte se ke každému chovat hloupě a drsně, ale nějakou autoritu a sebedůvěru si udržet musíte.

Kelt

Respekt, autorita. Především je to řeč těla, postoj, gesta, chůze a jiné a taky způsob jednání. Zloděj se zbraní v bance má respekt, že si všichni lehají na zem.