marvy

jak získat pujčku online a u koho ?

Nejlepší odpověď
anonym

Požádej o úvěr ve ´své´ bance – pokud už jej musíš mít.
Takové ´onlajny´ a jiné nebankovní půjčky jsou rychlou cestou do průs-problémů…

Další odpovědi
petra15

U mne né, nebot já povazuji lidi, co si jsou schopni pujcovat za nekorektní…a proto bych taky nikdy nepujcovala…Vys­vetli mi, jak pak muzes klidne spát, kdyz nekomu neco dluzís…jak to deláte(vy dluzníci)…:-)

Mirdas

Nejdříve si promyšlete zda tu půjčku opravdu potřebujete a hlavně ihned.
Jakmile si vezmete půjčku, budete každý měsíc muset splácet určitý obnos. Co kdyby jste si tuto částku bez pujčky dalval stranou.
Má to určitě výhodu že nikomu nedlužíte, nemusíte každý měsíc odevzdávat určitou částku cizím lidem.
Až našetříte na tuto částku, tak si to koupíte ( nebo co s penězma zamýšlíte ) a nebudete muset dále si několik měsíců ( let ) si odebírat z výplaty peníze na dluh.

A to popisuji tu lepší variantu při půjčce.

Nepučovat, našetřit a když tak, tak jen v nouzi u banky.