Gus_Fring

Jak získat pohled tygra?

V jakékoliv činnosti nebo pokusech.

Nejlepší odpověď
led

Buďte tigrom.
Nemusí to byť fyzicky, ale skúste sa vcítiť do myslenia tigra.

Další odpovědi
DoTazatel

Buď sebevědomý, ctižádostivý, urči si, co cheš a jdi si za tím. Získaš tu tzv. jiskru v oku a přímý, pronikavý pohled.

Zapracuj na své psychické síle. Nauč se pracovat sám, začni si plnit sny (=cíle) a zkus se v něčem zlepšovat – to vždycky zvedne sebevědomí – třeba po fyzické stránce (nějaký sport, cvičení), rozvíjení svých schopností, dovedností a zlepšování vlastností (zase psychická stránka).

novel

Jedině transplantací tygřích očních bulv.