klaforan

Jak získat plný ID

po smrti své dcery trpím těžkou depresí a byl mi přiznán ČID.
Současně mám 10let Neurofibramatozu 1.typu, která se zhoršila a je velmi rozsáhlá.

Nejlepší odpověď
kenyrts

podle mých zlušeností o vašem zdravotním stavu a následně i o druhu invalidního důchodu rozhodne váš odborný lékař(v tomto případě psychiatr) a dále posudkový lékař.Na plný inval.důchod by jste musela být pravděpodobně hospitalizovaná v nějakém zdravotním zařízení.Vše ale záleží na vašem psychiatrovi,jakou zprávu o vašem stavu napíše.