EC

Jak získat nové zákazníky bez finančních prostředků v oboru účetnictví?

Nejlepší odpověď
L.Knize

Asi bych to dělal osobně formou nabídky služeb.Já takto rozjíždím firmu na ševcovské práce. Vytisknout pár letáčků s kontaktem a nabídkou služeb, tu a tam je někde nechat. Jedna zásadní věc se mi ale potvrdila (spokojený zákazník dá ty nejlepší reference a to přivede dalšího zákazníka).Přeji hodně úspěchů.

Další odpovědi
Jambalaya

Těžko! Musíte mít slušné znalosti z oblasti daní a udělat si jméno.
Dokonce ani cena v tomto oboru nehraje stěžejní roli. To proto, že dělat pro zoufalce, kteří se hrdlí pro pětikilo nemá smysl. Držte se lidí co mají peníze, ti vám pak za vaše služby rádi zaplatí, ale musíte jim něco předvést.
V návaznosti na váš předchozí dotaz vám prozradím sladké tajemství. Na nízkou cenu nachytáte leda pár dělníků, co mají paušál a potřebují vyplnit přiznání, ale jinak s tím neprorazíte, účetní se totiž jen tak z plezíru nemění 🙂

venkovan

Popravdě zákazníky bez finančních prostředků bych nechtěl. Tak bych ani nevytvářel snahu je získat.

ReHu

Asi letáčky a stávající (spokojené) zákazníky bych požádala o doporučení.