partep12345

Jak získat nekonečno peněz v The sims 3 bez práce ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Bez práce nejsou koláče.

Další odpovědi
Havr

Až budeš v modu života, tak zmáčkni zároveň Ctrl+Shift+C. V levém horním rohu ti vyjede tabulka, kde napíšeš – motherlode, a pak dáš Enter. Cheat motherlode
ti přidá 50 000. Pak je ještě kaching, ten tipřida 1000.

Doplňuji:
Chvíly jsem s cheaty hrála, ale okamžitě mě to přestalo bavit. Je to s nimi nuda:-(((

bolak

Snadno. Matematicky řečeno nekonečno peněz získáš když budeš hrát nekonečně dlouhou dobu. Další fakt je ten, že pokud na něco budeš obětovat nekonečný množství času, tak ti na nic jiného čas nezbyde a tudíž je potřeba dát co nejdříve výpověď, čímž se ale v podstatě vše vyřeší. Získáš nekonečno peněz a navíc bez práce.

zelezo1983

Jo jo jen pekne poctive hraj!!

Reuef

Cheatem viz odkaz

Zdroj: http://www.ab­cgames.sk/?p=che­aty_zobraz&id=11994

honza19hk

Nějakým cheatem,nicméně tuhle hru nehraju ani snad neznám,takže cheaty na ni nemám,pokud tedy vůbec na ni existujou.

Bobík147

K čemu ta hra pak je? Když tam hodíš cheat, máš nekonečno peněz a co dál jako? Nevim přesně v čem to spočívá ta hra. Ale nemám rád lidi, kteří cheatují, protože jsou prostě líní něco dělat, i když se jedná jenom o hru. Zábava by měla být cesta k výsledku, ne pouze samotný výsledek.