denisse

Jak získat nějaké zkušenosti s modelingem?

Ahojky,chtěla bych se jednou zúčastnit české miss nebo tak něco,ale chtěla bych vědět jestli potřebujete do takových soutěží nějaké zkušenosti nebo tam jdete čistě z fleku pokud ano(co asi ano) tak jak je můžu nejlépe získat?

Odpovědi
nyjono

Ty zkušenosti získáš účastí v těch nižších až nejnižších soutěžích a postupně se účastníš těch lepších a lepších.

gecco

Moderuj…
Naučíš se tak chovat před lidmi (naučíš se ovládat ostych); tanči nebo balet – naučíš se pohybovat; čti – naučíš se jazyk…
😉
Hodně štěstí – modeling je dřina…
😉