ZuzuBubu

Jak získat ID youtube videa?

Odpovědi
Mc Merkurion

… zadám-li do google „ID youtube videa“, vyskočí mi třeba tento návod: „… Budete potřebovat ID videa nebo adresu, příp. HTML kód (podle toho, který způsob vkládání si vyberte).Tyto informace naleznete, když pod videem kliknete na SDÍLET.“ (https://www.byz­nysweb.cz/a/213/vk­ladani-videosouboru-z-youtubecom-widget-youtube-video ) …

Brblal

A pokud chci stáhnout z youtube ve formátu video nebo jen audio MP3, tak stačí
přepsat v URL youtube.com na youtube-x.com

a pak se zvolí zda MP4 (video+audio) nebo jen zvuk MP3 a uloží se
na disk PC.

(já jsem to zkoušel asi před 2 roky, od té doby jsem to nedělal, ale snad to stále funguje).