Marry Jane

Jak získat heslo na wifi síť na mobilu?

Právě jsem si koupila nový telefon, a když se chci připojit na internet, mám si vybrat jednu z wifi sítí, ale jsou zaheslované. Co mám udělat, abych se připojila na internet…
Doplňuji:
To vím, ale jak zjistit majitele?

Nejlepší odpověď
anonym

vy opravdu chcete klepat na dveře svých sousedů a prosit je o heslo k WIFI ? uvědomujete si že oni se ten internet platí a vy byste na nich takto parazitovala? Je to stejné jako byste je požádala o to aby vám hadicemi do vašeho bytu vyvedli vodu, plyn a elektřinu prodlužovačkou abyste se na ně mohla napíchnout 🙂

Jediným řešením je samozřejmě pořídit si vlastní internet, požádat poskytovatele aby vám v bytě zřídil vášvlastní WIFI přístupový bod, kte kterému vám pochopitelně sdělí heslo.

Další odpovědi
beer

Majitelem bývají většinou restaurace a jiné podniky. Heslo můžeš v tomto případě zjistit podle tohoto (odkaz uvnitř) :

Zdroj: http://brno.id­nes.cz/brnan-vytvoril-sluzbu-wifiny-cz-s-hesly-k-wi-fi-frj-/brno-zpravy.aspx?c=A130911­_1975848_brno-zpravy_ekr

Beer4Real

Zřejmě se připojuješ doma a ukazují se ti sítě tvých sousedů a na ty se bez hesla nepřipojíš. Třeba v restauraci ti heslo na požádání řeknou.
Vytvoř si doma vlastní wifi síť, tím že na stálé připojení co máš připojíš wifi router a prdneš si na něho heslo jak to mají ostatní kolem tebe.

badisko

Nic pozadat majitele …wifiny o klic ..kdyby jses to heslo znazila prolomit nejakym softem a podobne dopouztis se ..trestneho cinu ..je to podobne jako by jsi si udelala klic a vnikla do ciziho bytu …
Doplňuji:
Kazdej trouba co se v pc trochu vyzna …tak hned vidi.. ze je k jeho wifi pripojen nekdo dalsi …:D

badisko

jo a pokud je to twa wifi …tak key ..klic mas napsan zezadu na routeru …:D

badisko

Pokud bydlis v rodinem domku ..tak snadno bude to tvuj soused …wifi nemaji velky dosah..v panelaku to bude horsi.. to budes muset nejak vykutit jinak …ale i tak to nebude vice nez 2 poschodi…:D…podle kvality signalu …lol