šlikovka

Jak ziskat finančni dotace.

podnikam. mam penzion s restauraci. Potřebují penize na rekonstrukci a modernizaci objektu. Dotaz: na jaký úřad se mam obratit s žádosti o finančni podporu nebo dotaci na rozvoje cestovniho ruchu?

Odpovědi
venkovan

Příslušná krajský úřad rozvoje operačních fondů. Stačí si kliknout na ministerstvo místního rozvoje.

karfigol

Zkusil bych to, co píše venkovan. Pokud byste řešili dotace na sběrné dvory, shlédněte web http://www.opzp2014-2020.cz/clanek/do­tace-nakladani-s-odpady-2016 Mají tam mnoho důležitých informací.