Jak získat aspoň něco z akcií z kupónové knížky?

V 1.vlně kupon.privatizace jsem za knížku získala 2 akcie hotelu Imperial v Ostravě který pořád existuje,dokonce i prosperuje. Za celou dlouhou dobu jsem nezískala ani korunu divident,prostě nic. Z počátku chodil aspoň jednou ročně informační leták o společnosti, ale i to posléze ustalo. Prostě za téměř 20 let napřišla ani koruna, taktéž ani nabídka na odkup akcií. Lze s tím ještě něco dělat?

Odpovědi
LuciJe

Lze. Se zjištěním jejich hodnoty a prodejem Vám pomůže třeba RM systém. Mrkněte na odkaz ve zdroji.

Zdroj: http://www.rmsys­tem.cz/chci-obchodovat/akcie-privatizace