marcela1

Jak získám zpět email z vysypaného koše?

Nejlepší odpověď
Dochy

Požádáš adresáta nebo autora o přeposlání kopie.
(anebo jej vytáhneš ze zálohy, pokud si zálohy děláš – popravdě nevím o nikom, kdo by je dělal, kdysi jsem měl snahu a některé starší maily bych možná dohledal…)

Další odpovědi
Hufnágl

Pokud máš Gmail, Seznam …jde vrátit smazané emaily, ale pouze do 30 dní po odstranění do koše.

Pepa25

Jinak. Leda nechat znovu poslat od odesílatele (nebo přeposlat zpět od příjemce, jestli to byl odeslaný email).

jsemjá

Nezískáš, je vysypaný.

elkon

Máš smůlu.

ivzez

Z vysypaného koše nijak.

Jestli jste na e-mail odpověděla a nechala pod odpovědí
původní zprávu, najdete ji v odeslané poště.

Jinak jen ze zálohy, nebo požádat odesilatele o opětovné zaslání.

Dochy

Hufnágl: „Z vysypaného koše“