Jak získají potomci kamarády(ky), když jim rodiče říkají, aby nemluvili s cizím člověkem?

Většina se setkala s tím, že rodiče varují před cizími lidmi, pokud by dodržely zákaz hovořit s nimi, tak přeci nikdy nebudou mít přátelé.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně varovávali akorát před cizími dospělými lidmi, na vrstevníky se zákaz nevztahoval…

Další odpovědi
Pájo

Přátelé a kamarádi nejsou cizí lidé, vždy na ně máte nějaké postupně vzniklé vazby, Zákaz rodičů se přece týká zcela náhodných lidí a je to správná strategie.
Nebo snad považujete hned každého, kdo Vás na ulici osloví, za svého kamaráda?
To snad ne.

Matthew

Pravidla jsou občas od toho, aby se porušovaly :)