RyckeyBrosh

Jak žiji stim jestli se ji líbím??Napsala mi to na fb ale to nestaci**

Odpovědi
iceT

Jak žiješ s tím,jestli se jí líbíš?No to se snad žije dobře,s vědomím,že se někomu líbíš.Ale mnohem lepší je to,když se to řekne pěkně z oka do oka.Pokud ti nestačí,že ti to napsala na fb,tak ať ti to řekne sama…

www

Jak s tím ty žiješ, víš pouze jenom ty a nikdo jiný.
Ptáš se ale na co, nebo co chceš vlastně vědět?

anonym

Pokud víš, na co se vlastně ptáš, tak to jsi sakra dobrý. Možná by bylo lépe, kdyby se vaše generace snažila spolu více mluvit a méně psala na všechny možné sociální sítě. Vyjadřování máte opravdu dost těžce pochopitelné. Zkus do doplnění otázky napsat, na co se vlastně ptáš. Nespěchej a než to odešleš, tak si svůj výtvor důkladně přečti. Uvědom si, že na nesmyslnou otázku dostaneš také nesmyslnou odpověď.