Katie

Jak zhubnout ve stehnech?

prosím jak dloouho to bude asi trvat a neberu odpovědi liposukce!!!!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jízdou na kole a nebo chozením do schodů.

Další odpovědi
samicek333

Souhlasím – jízda na kole, pak také pomáhá jízda na koni, nezdá se, ale např. při cvalu se udržet je občas docela těžké, takže pokud byste jezdila pravidelně, zanedlouho zhubnete…bohužel nevím, za jak dlouho přesně

venkovan

Poměrně dobře a rychle se to vede na Korálovém útesu u Austrálie. Jen je potřeba trochu trpělivosti než připluje bílý žralok

Tom.Noddy

..zajdi do nejbližšího fitka..a obsluha ti ráda poradí. A hlavně – nestydět se! Pak tě to chytne, a stehna půjdou dolů ;)