Bára94

Jak zhubnout stehna bez nabrání svalů ?

Potřebovala bych zhubnout stehna a zadek, zkoušela sem to asi měsíc, ale nabrala sem strašně svaly i na lýtkách… nevíte, jestli když chvilku nebudu cvičit, že mi z těch lýtek zmizí, a hlavně… jak zhubnout stehna a zadek bez toho abych nenabrala svaly ? Děkuji ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

Vytrvalecké sporty, dlouhé štreky na kole, běh, inline apod. Jinak na svalech není nic špatného, ženská s namakaným tělem je rozhodně víc sexy než ty vyzáblé missky bez koz.

Další odpovědi
marci1

Odpovědi, týkající se tohoto tématu : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout%20stehna

anonym

Nevím, jak jsi cvičila, ale tvé líčení – „asi měsíc, ale nabrala sem strašně svaly i na lýtkách“ – se mi moc nepozdává…
😁
Každopádně bys měla cvičit ´švihově´ – mnoho opakování s malou zátěží – a pro tvarování a hubnutí lýtek, stehen a zadku je dobrá cyklistika – rychlé kmitání s malou zátěží (tedy na lehký převod) a vytrvalostní běh či rychlá chůze.

Drap

Hýbat se. Pokud přestaneš cvičit, dá se předpokládat že svaly na lýtkách částečně zmizí, ale na stehnech a na zadku o to více jistě přibereš.

lota

Svaly zmizí zase tak, jak se objevily, se špeky do bývá horší…