paul1

Jak zhubnout pomocí vody z kohoutku??

Po svátcích jsem mírně přibral. Hledě na prázdný hluboký talíř před obědem mne napadlo dát si místo polévky
do talíře jen čistou vodu. Zkusil jsem to jíst lžící a celkem mi to šlo, jen jsem trošku přisolil. Voda mi
žaludek trošku zasytila. Někde jsem četl, že něco podobného praktikují jogíni. Od vody se nedá přibrat a zároveň si
vylepším bilanci v pití vody, kde mám každodenně manko. Stačí 3 – 4 talíře denně? Zatím nemám žádné
výsledky, váha (hmotnost) stojí skoro na místě. Tak nevím … 😁 😁 😁
https://www.ma­gazinzdravi.cz/pi­ti-vody-pred-jidlem-je-dobrou-strategii-pro-hubnuti

Nejlepší odpověď
NoFear

Po vodě (jako náhrada za jídlo) nezhubneš. Půst není k hubnutí. Zrovna po polévce nijak nepřibíráš (je to vývar… ze zelenin, masa), zdravé, plné vitamínů (i podporující hubnutí při cvičení). V podstatě je to ohřátá voda, trochu okořeněná a doplněná řadou zdravých vitamínů. Myslím doma vařenou polévku nebo z restaurací (ne ze sáčku). Tělo potřebuje příjem živin: vitamínů a bílkovin. Nejde o to přestat jíst, ale o to, jak se stravuješ = co jíš. Důležité je nejíst nezdravé jídlo, nepřehánět to s cukrem/sladidly = sladkosti, limonády (nejlíp žádné) a solí. I při cvičení a posilování je důležité dodržovat stravu (ne přestat jíst ´to je nezdravé).
Voda místo polévky není řešení.
Dodržování pitného režimu vodou je důležité, hydratuje, je nezbytná pro správnou čiinost všech orgánů a celého těla. S nedostatkem vody může člověk tloustnout. Špatná lymfa a usazeniny, špatný oběh krve, pomalé funkce orgánů, nedostatek energie (a její výdej) atd. To způsobuje nedostatek vody.
Jogíni jsou jiná liga, která žije z vesmírné energie (za pomocí prán). Až se to naučít, tak můžeš žít „jen z vody“ (a konkrétních semínek, vesmírné a vlastní vnitřní energie).

Další odpovědi
Kepler

Pít jenom vodu, tě sice zavodní (což je dobře), ale pocit hladu nezaženeš, protože voda ze žaludku rychle postupuje dál a brzy zase dostaneš hlad. Existují ale přípravek s minimální kalorickou hodnotou, na jehož název si nevzpomenu, který ti v žaludku nabotná a tak máš pocit nasycení. Dobře poslouží i bílý jogurt, ovoce a zelenina. Ale ne abys to zapíjel vaječným koňakem! 🙂

Malvína

Když vodu ohřejete a přimícháte skořici, a tento nápoj budete pít každé ráno, výsledky uvidíte. Funguje primárně na odkyselení žaludku. Kila jdou dolů.

orwell

Fungovat by to mělo, ale ne hned ještě týž den :) Dokonce na tom po tzv. revoluci někdo vydělával prodáváním „kouzelných“ pilulek za 1000(?) peněz. Podmínkou bylo vzít si pilulku před jídlem a zapít asi 0,5 l vody. Čísla si už přesně nepamatuji. Finta spočívala v tom, že když vychlastáš před jídlem tolik vody, tak se ti do žaludku už moc nevejde. Ledaže bys měl bachor jako batoh, nebo na zádech hrb jako dromedár, kam bys tu vodu přečerpal. Ta pilulka nebyla vůbec důležitá a sloužila k získání příslušného finančního obnosu od blbců, kteří na to naletěli. Jó, i tak se dá podnikat a vydělávat.

aliendrone

Hned jak dostaneš hlad, tak si dopřej vody z kohoutku kolik jen budeš chtít – formou WATERBOARDINGU. Pokud budeš aplikovat důsledně a opakovaně, přejde nejen hlad, ale i žízeň a nakonec i chuť vůbec dýchat. Nesmíš se ale šidit (jen houšť, jinak to nefunguje!), to je jasňačka. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Kepler: Máš na mysli psyllium?

aliendrone

Pokud si dáš do „vodopolévky“ (můžeš i „kohoutí vývar“ – ten se točí z „červeného kohoutku“ ;) :D :D) celer (v množství cca do 1kg), tak budeš tak jako tak hubnout, protože k „nastartování“ trávicího procesu tělo potřebuje (vydá) energii cca 200kcal, což celer v totmo množství energeticky nepokryje. A jako LABUŽNÍK si můžeš přidat soli podle chuti – ani ta na tom nic nezmění. :D :D :D