Avatar uživatele
Komik

Jak zhubnout …?

Potřebuji se zeptat jak mám správně hubnout bez potíží.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+zhubnou­t&sa=Vyhledat

Projdi si 10 stránek odpovědí, třeba tě některá rada zaujme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bubukaa

Jez pětkrát denně malé porce,jez všechno v malém množství, alepon 10 minut denně cvič, nejez 2hodiny před spaním

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rosinka

Já jsem zhubla 28 kg a mám s tím určité zkušenosti. Především, je třeba vědět, jaký jste typ. Jestli jste ten snídací,co ráno nastartuje a bez jídla by dopoledne omdlel, hlídejte si, abyste už nejedla po páté hodině. V ledvinové době – od 17 do 19 hod.SEČ by neměl jíst nikdo. A když,tak něco nezatěžujícího po 19 hod. a pak už ne. Jste-li ovšem více sova a snídat moc nemusíte, jste jako já a jezte dopoledne jen ovoce, nejlépe až do 13 hod.SEČ. a můžete něco jíst naposled i okolo 21 hod. Za další, mně
nejvíc sedla dělená strava Lenky Kořínkové a stravuji se tak až na malé vyjímky pořád. I můj muž a mé dcery. Jsme štíhlí a máme spoustu energie. Nemusí to každému sedět, ale stojí za to to vyzkoušet. Cukr je při hubnutí samozřejmě tabu, stejně jako hodně tuku – což byl můj problém. A pohyb – takový, který vás baví, jinak to vzdáte. A psychika. Když už cítíte, jak „opadáváte“ (ale ne – odpadáváte 🙂, bavte se tím, že myslíte pořád na to, jak máte ty určité partie maličké,ploché atd. Čili pozitivní myšlení. A povede se to. Považujte se za štíhlou ženskou a jezte co vám chutná – odděleně. Hodně štěstí a ať vám vydrží motivace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martíí :)

hlavně nesmíš zhubnout víc jak 1 kg za týden jinak by se ti mohli udělat takový malu jizvičky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

No pokud nezajdeš za odborníkem, tak se dej na dělenou stravu.
Potom můžeš třeba i dobře propečený bůček, jen ho musíš dobře dělit na malé sousta a ty ještě pořádně rozdělit i zuby.
Myslím, že to funguje dobře. Takto za večer dělím i tři velké vepřové řízky a když se hodně přes den hýbu, tak i hubnu.
Mimochodem – teď jsem si přepnul z DOQ TV kanálu pořad, kde začali řešit problém, že žena měla pocit, že má malý zadek ( no řekl bych byl tak akorát na dvě hladící ruce), tak si ho nechala zvětšit silikony. Mám pocit, že potom ho bude moci hladit celá rota vojáků najednou.
Fakt- – kdo už se ve vás ženský má vyznat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

já když docházel do Světa zdraví na konzultace tak mi říkali, že mám pravidelně jíst a mít několikrát týdně pohyb a opravdu to funguje

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek