Komik

Jak zhubnout …?

Potřebuji se zeptat jak mám správně hubnout bez potíží.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+zhubnou­t&sa=Vyhledat

Projdi si 10 stránek odpovědí, třeba tě některá rada zaujme.

Další odpovědi
bubukaa

Jez pětkrát denně malé porce,jez všechno v malém množství, alepon 10 minut denně cvič, nejez 2hodiny před spaním

rosinka

Já jsem zhubla 28 kg a mám s tím určité zkušenosti. Především, je třeba vědět, jaký jste typ. Jestli jste ten snídací,co ráno nastartuje a bez jídla by dopoledne omdlel, hlídejte si, abyste už nejedla po páté hodině. V ledvinové době – od 17 do 19 hod.SEČ by neměl jíst nikdo. A když,tak něco nezatěžujícího po 19 hod. a pak už ne. Jste-li ovšem více sova a snídat moc nemusíte, jste jako já a jezte dopoledne jen ovoce, nejlépe až do 13 hod.SEČ. a můžete něco jíst naposled i okolo 21 hod. Za další, mně
nejvíc sedla dělená strava Lenky Kořínkové a stravuji se tak až na malé vyjímky pořád. I můj muž a mé dcery. Jsme štíhlí a máme spoustu energie. Nemusí to každému sedět, ale stojí za to to vyzkoušet. Cukr je při hubnutí samozřejmě tabu, stejně jako hodně tuku – což byl můj problém. A pohyb – takový, který vás baví, jinak to vzdáte. A psychika. Když už cítíte, jak „opadáváte“ (ale ne – odpadáváte 🙂, bavte se tím, že myslíte pořád na to, jak máte ty určité partie maličké,ploché atd. Čili pozitivní myšlení. A povede se to. Považujte se za štíhlou ženskou a jezte co vám chutná – odděleně. Hodně štěstí a ať vám vydrží motivace.

martíí :)

hlavně nesmíš zhubnout víc jak 1 kg za týden jinak by se ti mohli udělat takový malu jizvičky…

venkovan

No pokud nezajdeš za odborníkem, tak se dej na dělenou stravu.
Potom můžeš třeba i dobře propečený bůček, jen ho musíš dobře dělit na malé sousta a ty ještě pořádně rozdělit i zuby.
Myslím, že to funguje dobře. Takto za večer dělím i tři velké vepřové řízky a když se hodně přes den hýbu, tak i hubnu.
Mimochodem – teď jsem si přepnul z DOQ TV kanálu pořad, kde začali řešit problém, že žena měla pocit, že má malý zadek ( no řekl bych byl tak akorát na dvě hladící ruce), tak si ho nechala zvětšit silikony. Mám pocit, že potom ho bude moci hladit celá rota vojáků najednou.
Fakt- – kdo už se ve vás ženský má vyznat.

Dominno

já když docházel do Světa zdraví na konzultace tak mi říkali, že mám pravidelně jíst a mít několikrát týdně pohyb a opravdu to funguje