.Emo.Girl.

Jak zhubnout ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tato otázka a jí podobné tu padla již několikrát,,snad vám tohle pomůže,,

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+zhubnou­t+&sa=Vyhledat

Další odpovědi
Neonka

Pokud se nechcete omezovat v jídle, je pohyb nezbytností. 🙂

mojitek

Zlaticko,pokud se prejidas,tak omezit prijem stravy/kalorii a pohyb k tomu by nebyl k zahozeni.
Na nejake „zarucene“ pripravky na zhubnuti zapomen-je to zbytecne vyhazovani penez. Chce to upravit styl zivota. Pravidelny pohyb.Aerobic,skvoš(par­don) a podobnou aktivitu. Pokud budes mit pohyb,tak si neodpirej ani treba trochu cokolady,vepro knedlo zelo-proste cokoliv-dej si klidne to na co mas chut-ale s mírou.Zarucuji ti,ze uz za 3 tydny to bude znat.

emo.girl: nezapomelas na neco?