Ndkdmdjsk

Jak zhubnout?

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli jsem jediná kdo přes karanténu zhubnul? A jak přestat hubnout? … ( ono je trošku návykové když prvně zhubnete šest kilo tak si řeknete že ještě trošku o měsíc později vážíte o deset kilo míň atd.)

Odpovědi
paul1

To už asi tak trochu zavání anorexií, s tím opatrně, není to žádná sranda.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Z tvé otázky není jasné na co se vlastně ptáš. Jak zhubnout, nebo jak přestat hubnout? Vypadá to, že víš jak zhubnout, tak pak nechápu tvou hlavní otázku.