RQLM

Jak zhodnotit úrodu brambor z hlediska výnosu?

Když vysázím na jaře jednu bednu (cca 20 kg) poloraných brambor, kolik beden (kilo) bych měl sklidit tak, abych mohl říci, že to byl úspěšný rok, vysoký výnos, apod.?

Odpovědi
Drap

Pokud bude 200 a více, tak je to dobré. Letos se urodilo hodně brambor.

anonym

Apod. ? Čím vetší brambory,tím blbější sedlák. 🙂

elektrikář

Nejlépe se brambory zhodnotí když je dobře prodáte.Otázka jaká bude úroda a ceny v okolí.