Calimë

Jak zhodnotit staré MC kazety?

jsou nějaké výkupy? mám nějaké originální, potom vlastní kompilace a potřebuji je alespoň nějak prodat, je mi toho trochu líto

Odpovědi
Jsemtady

Prodat nevim snad zkusit aukro a podobne veby. Pripadne zastavarnu.
Ale spis venovat cervenemu krizi detem do afriky.
Jinak kdyz je rozmontujes a pasku pustis po vetru, tak je to docela legrace.
Mno vystup z magnetaku jde zapojit do vstupu pc a hudbu si ulozit v mp3.
Je to proste o tom, ze na hudbu nemas prava a kazety uz nikdo nepotrebuje.
Doplňuji:
Jeste doplnim ze nahrane kazety + takove ty disco mixy jsou total bezcenne. Teoreticky ale originalni kazeta nejake zname skupiny nebo zpevaka v dobrem stavu muze casem mit nejakou sberatelskou hodnotu. Ty si treba schovat nebo nabidnout fanouskum na webu skupiny, ale nevim nevim.

jirkajirka

Již delší dobu s nimi vyvazuje manželka květiny a rajčata na zahrádce.