Smack

Jak ze sebe dostat nahromaděné negativní emoce?

Potlačené emoce.

Nejlepší odpověď
Daidal

Boxem, sportem, pohybem, meditací, jogou, tai chi, sexem, dobrou společností, zálibami a různými relaxacemi (od toho relaxace jsou) – tay různé techniky, v různých formách. Relaxací může být cokoli udklidňujícího, co zklidnňuje, uvolňuje působí dobře na mysl/duši, nervy a pocity. Ať už je to primárním účelem nebo vedlejšm efektem (nějaké činnosti).

Další odpovědi
xiperio

Záleží co Vám pomáhá. Někdy stačí fyzické vypětí nebo stačí zanadávat.

Rokio

Třeba mačkáním antistresového balónku, vyřváním se na televizi, řeknutím sprostého slova v soukromí, nebo mlácením do boxovacího pytle.

Drap

Meditací.

paul1

Šťastný Jim nahromaděnou nenávist řešil představou, že dotyčného člověka znázorňuje papír, který vší silou zmačkal, hodil so WC a spláchnul (nevím či si to dobře pamatuji, knihu Šťastný Jim jsem četl asi před 40 lety).

Kelt

Cokoliv se tady uvádí je dobré. V podstatě jde o to zdroj negativních emocí přenést na nějaký dosažitelný předmět a nějak ho potrestat – bouchat do míče, polštáře, nakreslit postavičku a té ubližovat na papíře a pod. Třeba i slova. Je to stejné, jako vyvrhnout špatné jídlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.