zjentek

Jak ženě naznačit, že se nám líbí?

Ještě někdo další, zkušený? (;

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, jak dlouho ji znáte, zda se s ní setkáváte, nebo je to jen platonické.

Darujte ji, nebo nechte doručit krásnou kytici. Květiny mluví krásnou řeč.

Další odpovědi
Drap

Nejprve bych zkusil jí to říct.

hapiky

Vy jste dva, nebo „My Král“ ?
Řekl bych jí: Ženo, dal bych Vám štípanou pusu, ale jen kdyby jste mi ji zítra vrátila.
Jelikož nevím, jestli paní nebo slečna, tak říkám jako ty ženo.

Kelt

Při setkání s krásnou ženou se nám zvětšují nějaké orgány. Například zorničky.

elkon

Ve tvém věku bych myslel, že tohle už dávno víš. Jediná omluva je, že už jsi to zapomněl.

AlfonzSP

Pokud je to krasna zacinajici spisovatelka, kup si jeji knihu a nech si ji podepsat.

Zdroj: https://tabor­sky.denik.cz/zpra­vy_region/autor­ka-tereza-komorousova-se-pustila-do-psani-bez-zabran-muzete-ji-podporit-202.html

UPhelp

Přímo jí to říct,
Bavit se s ní, vyhledávat její přítomnost a pozornost, být osobní, důvěrný, flirtovat a nebo mluvit vážně (od srdce), ptát se na její zájmy a na to, co má ráda a dále to rozvádět,
Složit jí kompliment/y,
Delší oční kontakt a úsměv (dobré navození atmsoféry a naznačení, že se nám líbí, ještě před tím, než se s ní poprvé pustíme do řeči),
Pozvat ji,
Při rozhovoru, při chůzi se jí letmo dotýkat (jakoby „nechtíc“),
Humor,
Dárek, kytka, něco spontáního podle místa, kde jste,
Udělat pro ni něco, nějakou pozornost (nic šíleného a podobně), maličkost, zkrátka být šarmantní dle situace a místa setkání,
Nabídnout jí pití, vyzvat k tanci, k procházce atd.,
Říct si o něco – a teď hodně příjde na situaci, poprosit jí o něco (pomoc, radu), říct si o telefon (myslím číslo),
V dnešní době taky přidat si ji na facebooku a napsat ji, i když bych to nebral jako ztěžejní bod, protože je to takové neosobní (ale plno mladých se tak seznamuje, sbližuje a dokonce díky tomu spolu začínají chodit… bohužel),
Po bližším a osobnějším seznámení se už odvážit vzít jí ruku a dát jí na ní pusu, taky na tvář nebo čelo. Pusa na ruku a na tvář (i na rameno – ale spíš z boku nebo ze zadu) je dobrá při rozverné náladě, kdy si z ní třeba utahuješ. Nemusí se pak brát úplně vážně, ženu/dívku zaskočí a většinou i potěší, ale to už si musíte být trochu bližší a důvěrnější, aby sis to mohl dovolit. Neznámé asi těžko, tam snad leda polibek na ruku,
Pak už jen chytit v bocích, přitisknout ke zdi, pokud je poblíž a políbit na rty. To bych řekl, je celkem zřejmým naznačení, že se ti líbí. :D

aliendrone

Naznačit? A její „NAZNAČENÍ“ (tedy udvedení do horizontální polohy na znak) ti nepřijde dostatečně výmluvné? ;) :D :D

Co se děje, co mi zase uniklo? Židé válčí, Němci obchodují a špičkový profesionální sňatkový unterwassermann světové extratřídy zjentek se ptá „jak na to“?!? KAM TEN SVĚT SPĚJE?! :o ;)

paul1

Prostě bych jí to řekl, nejlépe při tanci a do ouška.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.