Jak ze složky vytvořit .exe soubor?

Mám složku s html a javascript soubory. Spustitelný je logicky html soubor. Jak z toho html vytvořím exe soubor? Chci z toho udělat celkově aplikaci spustitelný v podobě exe souboru. Je to jakýsi chat s robotem. Pokud víte i víc, jak to pak předělat ještě do androidu aplikace, exe soubor?

Nejlepší odpověď
Emefej

„Spustitelný je logicky html soubor“ – tomu nerozumím, ty umíš spustit soubor html??? Mě to nejde, já ho dovedu pouze otevřít a zobrazit v programu, který je pro tyto účely zhotoven. Nevím čemu se v programátorské hantýrce říká složka, já znám jenom adresáře a ty spustit asi nepůjdou. Vykašli se na tvorbu aplikací a zatím studuj.

Další odpovědi
anonym

Je to nesmyslný požadavek, jako bys chtěl z mp3 vytvářet EXE, opravdu hloupost. Jednak tím příjdeš o multiplatfor­mnost, exe je windows only na androidu ani nikde jinde takový soubor vůbec neotevřeš, dalším nedostatkem je fakt že exe skoro nikomu nepošleš, každý komunikační program to označí za nebezpečnou přílohu a zabrání na druhé straně jejímu otevření … čím dříve na exe zapomeneš tím lépe.

ivzez

HTML soubor není spustitelný není
a ze složky nevytvoříte soubor .exe.

Stejně jako Ge0rge bych to ani nedoporučovala.
Buď vytvořte program nebo chat.

Muffz

Jablka a hrušky. Exe nevytvoříš z html, už je vysvětleno jinými lidmi tady. Do androidu můžeš ale html převést jednoduše, třeba pomocí PhoneGap nebo Intel XDK.
Pokud bys chtěl exe appku, tak je třeba se naučit programovat a celé to překopat do kódu, jehož kompilací dostaneš právě spustitelný soubor s koncovkou exe. (nejčastěji VisualStudio, QtCreator, CodeBlocks, nebo nějaké přímo javy atp.)

replicator

Samozřejmě to lze.
Můžete zkusit Electron: https://github­.com/electron/e­lectron
Bude třeba znalost programování, ale jestli existuje nějaký generátor to netuším.

anonym

Pokud jde o možnost z „webové stránky“ udělat android aplikaci pak tě nasměruju na projekt APACHE CORDOVA, který právě toto umí a řeší velmi elegantně …

anonym

podobnou hloupost třeba dělají ti kteří místo aby poslali ZIP archiv z něj vytvoří tzv self-extract EXE, ale neuvědomí si že tím všechno jen zkomplikují … prostě takovou pitomost nedělat, prostá rada.