Avatar uživatele
anonym

Jak ze složky vytvořit .exe soubor?

Mám složku s html a javascript soubory. Spustitelný je logicky html soubor. Jak z toho html vytvořím exe soubor? Chci z toho udělat celkově aplikaci spustitelný v podobě exe souboru. Je to jakýsi chat s robotem. Pokud víte i víc, jak to pak předělat ještě do androidu aplikace, exe soubor?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? replicator před 2401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

„Spustitelný je logicky html soubor“ – tomu nerozumím, ty umíš spustit soubor html??? Mě to nejde, já ho dovedu pouze otevřít a zobrazit v programu, který je pro tyto účely zhotoven. Nevím čemu se v programátorské hantýrce říká složka, já znám jenom adresáře a ty spustit asi nepůjdou. Vykašli se na tvorbu aplikací a zatím studuj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to nesmyslný požadavek, jako bys chtěl z mp3 vytvářet EXE, opravdu hloupost. Jednak tím příjdeš o multiplatfor­mnost, exe je windows only na androidu ani nikde jinde takový soubor vůbec neotevřeš, dalším nedostatkem je fakt že exe skoro nikomu nepošleš, každý komunikační program to označí za nebezpečnou přílohu a zabrání na druhé straně jejímu otevření … čím dříve na exe zapomeneš tím lépe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

HTML soubor není spustitelný není
a ze složky nevytvoříte soubor .exe.

Stejně jako Ge0rge bych to ani nedoporučovala.
Buď vytvořte program nebo chat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Jablka a hrušky. Exe nevytvoříš z html, už je vysvětleno jinými lidmi tady. Do androidu můžeš ale html převést jednoduše, třeba pomocí PhoneGap nebo Intel XDK.
Pokud bys chtěl exe appku, tak je třeba se naučit programovat a celé to překopat do kódu, jehož kompilací dostaneš právě spustitelný soubor s koncovkou exe. (nejčastěji VisualStudio, QtCreator, CodeBlocks, nebo nějaké přímo javy atp.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
replicator

Samozřejmě to lze.
Můžete zkusit Electron: https://github­.com/electron/e­lectron
Bude třeba znalost programování, ale jestli existuje nějaký generátor to netuším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pokud jde o možnost z „webové stránky“ udělat android aplikaci pak tě nasměruju na projekt APACHE CORDOVA, který právě toto umí a řeší velmi elegantně …

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

podobnou hloupost třeba dělají ti kteří místo aby poslali ZIP archiv z něj vytvoří tzv self-extract EXE, ale neuvědomí si že tím všechno jen zkomplikují … prostě takovou pitomost nedělat, prostá rada.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet