Tomáš Minář

Jak to, že se mi nezobrazují složky z mobilního telefonu na PC? Prosím poraďte.

Typ Xiaomi Redmi 6A; když ho pripojim k PC a najedu na jeho složku, tak mi to říká: „Složka je prázdná.“ Nedávno jsem aktualizoval svůj Windows 10 a od té doby se to nezobrazuje ☹

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože to musíš v telefonu nastavit. Popis by byl zdlouhavý, takže si to najdi na netu. Nastavení telefonu, sestavení-poklepat, pro vývojáře a zapnout USB.

Další odpovědi
Edison

Nebude to špatnou češtinou?

Satan666

Myslim,ze je nutne odemknout mobil.

Dochy

Máš to vůbec povolené? Na telefonu musíš povolit sdílení dat po USB. Myslím, že se dá u některých telefonů nastavit že po připojení ke konkrétnímu počítači to bude vždy povolené, ale reinstalací jsi o toto trvalé povolení nejspíš přišel.