NeresJmeno

Jak zdravě přibrat na váze?

Dobrý den všem, je mi 15let, važim 55kg a meřim kolem 175cm. Moje váha me dost stve, na to ze hraju fotbal je to dost málo.. Temeř každý den jsem lítal po hristi, nedavno jsem dostal sádru a cekaji me jeste 2 tydny nic nedelani. Proto se vas ptam, jak za ty 2 tydny rozumnou cestou pribrat? Jestli teda nejaka existuje.. Diky! :))

Odpovědi
mosoj

Zkus doplňovat stravu (třeba sladit) hroznovým cukrem, glukopurem.

http://www.le­karna.cz/gluko­pur-plv-1000g-hroznovy-cukr/

ivana525

Doporučovala bych zvýšit porce.. jíst 6× denně a víc než dosud.. i se zdravým jídelníčkem se dá přibrat.