Avatar uživatele
22aa

Jak zdigitalizovat audio kazetu pomocí walkmanu přes sluchátkový nebo mikrofonový jack?

Dobrý den.
Dala by se digitalizovat audiokazeta pomocí starého walkmanu přes sluchátkový jack bez usb?
Děkuji 22aa.

Zajímavá 0 před 1717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Walkman má zpravidla jediný výstup – na sluchátka. Ne něm je napětí řádově ve stovkách mV. Musí se tedy propojit s linkovým vstupem záznamového zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Jasně do line-in na PC. Nebude to nejspíš žádná špička ale do PC to dostaneš. Jo a začni tím, že si vyzkoušíš správné úrovně aby to nebylo moc tiché ani ořezané…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Po připojení sluchátkového výstupu na line-in vstup počítače nainstaluj software AUDACITY a s jeho pomocí pořiď záznam z line-in. AUDACITY doporučuji proto že umí nahrávku i vyčistit a zbavit ji šumu. https://www.au­dacityteam.or­g/ Existuje pro všechny platformy, windows, macos i linux.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Já jsem to zkoušel ale mě to jde jen z 50 let staré web kamery

před 1716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

A nemáš blbě nastaven vstup pro záznam?

před 1716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Ale nevím jak dál když otevřu audacity tak nevidín ovladač na walkmana do pc.

před 1717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dr.luha

Pokud nefunguje vstup, Audacity ho nebere, tak v PC musíš zapnout (povolit) Stereomix.

před 1717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

ovladač na walkmana opravdu nenajdeš. Hledej linkový vstup nebo něco takového. Neznám ten soft. Musíš zkrátka najít něco co bere data z linkového vstupu.
Co třeba:
Extra – device – change recording device ?

před 1717 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek