agentpv

Jak zde zaktualizovat (dostat ji „nahoru“) nezodpovězenou a 1× upravenou otázku, když nesmím opakovat otázky?

Nejlepší odpověď
annas

Kliknete na Upravit otázku. Něco k otázce doplňte, přopadně opravte, odešlete a otázka se posune dopředu.

--
K reakci v diskuzi.

Pokud chcete svou otázku smazat, máte 3 možnosti

  1. Napsat adminovi na info@odpovedi.cz a požádat o smazání – vložíte odkaz na otázku.
  2. Požádat v IP některého zlatého či stříbrného uživatele , aby vaši otázku skryl, Občas mně někdo o to požádá. . Zatrhnu jako důvod nahlášení Jiné.

Otázku zmizí, ale admin musí definitivně potvrdit její smazání. Proto k mailu přiložím okopírovanou žádost dotyčného z IP, jinal by admin mohl otázku vrátit.

3, U své otázky najdete nadpis Nahlásit, otevřete a zatrhnete jednu z možností. Otázka hned nezmizí, jako když ji nahlásí zlatý nebo stříbrný, ale admin ji smaže, až se objeví.

Smazání potvrdí admin mailem, který pošla na vaši adresu.

Další odpovědi
nyjono

Jednou to lze formou úpravy dotazu.
Pokud ani tak nebudou uspokojivé odpovědi, lze otázku smazat a položit znovu.

agentpv

Jak se smaže otázka – já tu na to nemám – nenašel jsem odkaz.

ivzez

Odkaz „Smazat“ tu není,
je potřeba kliknout na odkaz „Nahlásit“.