kajicek94

Jak zde někoho upozornit, že mu odpovídám na jeho odpověď?

Zdravím,
často se mi zde stává, že mi někdo odpoví na otázku, ale já bych mu rád podal detailnější informace. Kam je mohu do otázky napsat, aby se mu zobrazilo, že mu „odpovídám“?
Díky,
kajicek94

EDIT: mohu ho označit jako na Facebooku a přijde mu upozornění?

Nejlepší odpověď
Drap

Využít interní poštu, popřípadě diskuzi

Další odpovědi
klumprt

Označit jako na FB ho nelze. Běžně se mi stává, že když někdo doplní otázku na kterou jsem předtím odpovídal, přijde mi upozornění na mail. Myslím, že se tak děje všem. Takže prostě doplnit otázku. Můžeš jednou.

anonym

Nechodí náhodou upozornění, že ti někdo odpověděl na e-mail?

iceT

V nastavení svého profilu na Odpovědích si nastav zasílání odpovědi emailem, a pokud si otázku doplníš, odpovídající bude informován, ovšem záleží na tom, jak často kontroluje email.

ivzez

Podle mne jej můžete upozornit jedině vnitřní poštou.

Nastavení odpovědí na e-mail se týká jenom Vás
a zasílání na Váš e-mail.

Aby se upozornění zaslalo na e-mail i tomu, na koho reagujete,
by si musel musel ve svém profilu nastavit on.

___

Doplníte-li otázku nebo napíšete-li do diskuze,
není jisté, jestli se dotyčný do otázky ještě vrátí.
Navíc tu ne všichni čtou diskuze.