zjentek

Jak zde najít otázku, z které si pamatuji jen část jedné z odpovědí?

A ta znělka nějak takto:

…jakákoliv jiná existence nebyla vědecky nikterak prokázána, takže momentální život je možná jedinou existencí, jsme jenom teď a tady, takže nic jinýho, než svý tělo vlastně ani nemáme a k tomu je třeba přistupovat zodpovědně…

Celá otázka se nesla v tomto duchu. Jak ji najdu?

(Tak na okraj: Technikům tady bych pozvednul kultůru, bejt tady šéfem..) ;)

A když už jsem otázku položil, mám ještě jednu podobnou: hledám mou starší otázku, kde se ptám, jak odemknout kódem uzamčenou TV, vyřazenou z hotelu… Nemůžu najít! Díky.

Nejlepší odpověď
Frogman

Vyhledávací systém v aktuální podobě je dost bídný. Dalo by se to vyřešit klíčovými slovy.
Dokonce i sám admin (aspoň to tak podle nicku vypadá) kolikrát odpoví formou odkazu na starší podobnou otázku a zároveň obě otázky (někdy i více) na serveru jsou dále, protože každá je položena jinak.
Já sám jsem se párkrát přistihl, že jsem (skoro) vložil otázku, kterou už tu někdo položil nebo dokonce, že i já jsem ji už kdysi položil… :D
K systému a stránkám Odpovědí mám také spoustu výhrad, které jsem adminovi už posílal. Výrazně by to chtělo změnit. Snad se nějaké změny chystají, uvidíme. :)
__________

Podařilo se mi přes Google najít tohle:

Pravděpodobné možné shody:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-zpusob-nesmrtelnosti-bude-vynalezen-pravdepodobne-jako-prvni-a-za-jak-dlouhou-dobu
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-pidime-po-mimozemstanech

Přesná shoda:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokaze-nekdo-poradit-jak-odemknout-menu-tv

Další odpovědi
Malvína

Zjentku, zkoušel jsi vyhledávání v malé místě na pravé straně? Vyhledává to přes Google. Stačí zadat klíčová slova.
Pokud tebou položenou otázku nemůžeš najít ani na svém profilu, není smazána?

zjentek

Malvíno, ty v tom máš hned jasno. Tak běž a zkus v profilu najít dva roky starou otázku. Jo, kdybych následně dva roky žádnou nepoložil, našel bych ji hned, ale zkus to za okolností tak, jak je tady vývojáři nastavili PRO UŽIVATELE (ne pro admini)… a pak si to znova řekneme! ;) Kdybych se trochu snažil, za 48hod bych ji určitě našel, neříkám že ne..