zjentek

Jak zde najdu svou vlastní otázku?

Už jsem se na to myslím ptal a mám takový dojem, že podobná možnost zde DOKONCE je. Ovšem zjevně to není jednoduché.
(Jinak elektronickou smrt či alespoň vysoké tresty pro programátora a UX designera!)

Nejlepší odpověď
annas

Někdy je to těžké. Často záleží na její formulaci.

Občas hledám svou. Pokud si pamatuji aspoň částečně formulaci, objevím, jinak často procházím své otázky.

Uvědomuji si, že jsem podobnou otázku vložila, ale zaboha ji nenajdu.

Musíte zkoušet.

Další odpovědi
Kepler

Asi nejjednodušší bude najet si na vlastní profil a tam jsou všechny tvoje otázky. Pokud je ale otázka staršího data, chvíli to bude trvat, než k ní dospěješ.