SpeedyCZ

Jak ZDARMA rozmazat obličej a zkreslit zvuk u videa?

Dobrý den, nevíte jak mám rozkostičkovat určitou část videa (obličej) a zkreslit zvuk (mluvení jak po heliu)? Jak je třeba kriminální zprávy a tak anonymě mluví svědek… Děkuji…
Doplňuji:
Ale tady se dívám, Sony Vegas není pro WIN7!!!
Yay! :D

Odpovědi
dj.david1234

V programu Sony Vegas… http://www.slu­necnice.cz/sw/so­ny-vegas/ tady máte trial verzi :) plná je ale dražší :o(
aha… to je zajmavé… já mám Windows 7 a plnou verzi Sony vegas a že by to dělalo neplechu… nn… super prográmek :)