Avatar uživatele
karelfodor

jak zbohatnout navod

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, arygnoc, Meropa před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

poměrně slušný návod dává Robert T. Kiyosaki v knize „Bohatý táta – chudý táta“ a dalších knihách o tom, jak dosáhnout finanční nezávislosti. Jejich seznam zde:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ro­bert_Kiyosaki

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Stát se nepoctivým politikem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

I kdyby ti to bohatství někdo servíroval přímo pod nos a na stříbrným talíři: NECHTĚJ HO, NEBER HO..a s ‚Díky‘ zdvořile odmítni. Peníze ještě nikdy nikomu opravdový štěstí nepřinesly, to mi věř.
Když mi umřel táta a my v první řadě potřebovali PSYCHICKOU pomoc, rodina se na nás vyprdla – báli se nám zkrátka podat pomocný prst, aby jsme se nááhodou nechytli celé ruky (a krom psychické podpory nežadali i tu podporu finanční). Vztahy mezi náma ochladly tak moc, že momentálně vlastně žádný nejsou.
Kvůli prachům a majetku se do krve rozhádala babička s tetou – a vzhledem k tomu, že obě jsou palice dubový a babi už má svoje roky, nevěřím, že ty dvě se ještě stihnou usmířit.
Byly teď Vánoce. Dva dny před Štědrým dnem skončilo moje desetiletý přátelství s člověkem, se kterým jsem toho prožila docela dost. Držela jsem mu palce, když celej nervózní maturoval a dělal přijímačky na vejšku. Mrtvá strachy jsem chodívala spát v době, kdy se kvůli nešťastné lásce chtěl sebevraždit. Když si naplno uvědomil, že je ‚jinak orientovanej‘, neodsoudila jsem ho a upřímně jsem mu přála klid v duši i rodině.

Měla jsem ho ráda vždycky…přestože poslední roky jako by se ‚vybarvil‘ a ukázal svou pravou tvář (nebo že by mě jenom spadly růžový brejle? Hmmm, taky možný).
Já bych ale NIKDY nedokázala udělat to, co on mně udělat dokázal. A beze studu.
Mně, dlouholeté kamarádce.
Mně, která by pro něj udělala první-poslední.
Mně…
Mně…
…a kvůli penězům.

Dej na má slova: peníze jsou ten největší ksindl na světě.
A čím míň jich k životu nutně potřebuješ (a tím pádem taky máš), tím líp.
Jestli jsi aspoň relativně zdravej normální chlap, buď štastnej a spokojenej i s tímhle ‚málem‘.
Je to totiž víc, než si momentálně vůbec dovedeš představit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

no prací to nebude 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Lidi, prosím příště než začnete odpovídat, mrkněte se na profil tazatele – jeho výpověď o sobě jakož i na strukturu a zaměření otázek. Pak možná někteří zjistí, že plácají docela nechutné blbiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Bud´poctivě dělat od nevidím do nevidím,nebo se stát (byt´ i podprůměrným)po­litikem.Nebo vykrádat banky s tím ,že se dřív nebo později stane,že ty peníze nebudete pár let potřebovat .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zásadní otázka co je to bohatství. Mít hodně peněz a taky hodně těch kteří závidí a podtrhnou kde mohou a nebo přiměřeně přátel kteří pomohou a nepodrazí.
Je dost lidí, kteří vsadí na přiměřený příjem a mít v okolí dobré lidi. Je to skoro těžší než být jen bohatý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

kožený to ví…

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

To by mě taky zajímalo!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek