karelfodor

jak zbohatnout navod

Nejlepší odpověď
quentos

poměrně slušný návod dává Robert T. Kiyosaki v knize „Bohatý táta – chudý táta“ a dalších knihách o tom, jak dosáhnout finanční nezávislosti. Jejich seznam zde:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ro­bert_Kiyosaki

Další odpovědi
dědapetr

Stát se nepoctivým politikem.

barnajka

I kdyby ti to bohatství někdo servíroval přímo pod nos a na stříbrným talíři: NECHTĚJ HO, NEBER HO..a s ‚Díky‘ zdvořile odmítni. Peníze ještě nikdy nikomu opravdový štěstí nepřinesly, to mi věř.
Když mi umřel táta a my v první řadě potřebovali PSYCHICKOU pomoc, rodina se na nás vyprdla – báli se nám zkrátka podat pomocný prst, aby jsme se nááhodou nechytli celé ruky (a krom psychické podpory nežadali i tu podporu finanční). Vztahy mezi náma ochladly tak moc, že momentálně vlastně žádný nejsou.
Kvůli prachům a majetku se do krve rozhádala babička s tetou – a vzhledem k tomu, že obě jsou palice dubový a babi už má svoje roky, nevěřím, že ty dvě se ještě stihnou usmířit.
Byly teď Vánoce. Dva dny před Štědrým dnem skončilo moje desetiletý přátelství s člověkem, se kterým jsem toho prožila docela dost. Držela jsem mu palce, když celej nervózní maturoval a dělal přijímačky na vejšku. Mrtvá strachy jsem chodívala spát v době, kdy se kvůli nešťastné lásce chtěl sebevraždit. Když si naplno uvědomil, že je ‚jinak orientovanej‘, neodsoudila jsem ho a upřímně jsem mu přála klid v duši i rodině.

Měla jsem ho ráda vždycky…přestože poslední roky jako by se ‚vybarvil‘ a ukázal svou pravou tvář (nebo že by mě jenom spadly růžový brejle? Hmmm, taky možný).
Já bych ale NIKDY nedokázala udělat to, co on mně udělat dokázal. A beze studu.
Mně, dlouholeté kamarádce.
Mně, která by pro něj udělala první-poslední.
Mně…
…a kvůli penězům.

Dej na má slova: peníze jsou ten největší ksindl na světě.
A čím míň jich k životu nutně potřebuješ (a tím pádem taky máš), tím líp.
Jestli jsi aspoň relativně zdravej normální chlap, buď štastnej a spokojenej i s tímhle ‚málem‘.
Je to totiž víc, než si momentálně vůbec dovedeš představit.

Hykam

no prací to nebude 🙂

dudu

Lidi, prosím příště než začnete odpovídat, mrkněte se na profil tazatele – jeho výpověď o sobě jakož i na strukturu a zaměření otázek. Pak možná někteří zjistí, že plácají docela nechutné blbiny.

roxy52

Bud´poctivě dělat od nevidím do nevidím,nebo se stát (byt´ i podprůměrným)po­litikem.Nebo vykrádat banky s tím ,že se dřív nebo později stane,že ty peníze nebudete pár let potřebovat .

venkovan

Zásadní otázka co je to bohatství. Mít hodně peněz a taky hodně těch kteří závidí a podtrhnou kde mohou a nebo přiměřeně přátel kteří pomohou a nepodrazí.
Je dost lidí, kteří vsadí na přiměřený příjem a mít v okolí dobré lidi. Je to skoro těžší než být jen bohatý

arygnoc

kožený to ví…

;)

franku

To by mě taky zajímalo!