autacek

Jak zbohatnout bez vlastního přičinění?

Je to vůbec možné? Co byste poradili?

Nejlepší odpověď
annas

Co považujete za bohatství? Je to pojem relativní, každý si představuje něco jiného.

Bez vlastního přičenění je možností velmi málo. Jedině, že byste něco zdědil po bohatém příbuzném …

Poctivě pracovat, třeba mít štěstí při sázení, najít někde nějaký starý poklad, mít dobrý nápad – třeba zlepšovák, šetřit na jídle, oblékání, nemít internet, mobil, televize atd. Kdo šetří, má za tři …

Dalš je nelegální možnost – podvádět a krást …

Nejste třeba bohatý tím, že máte kde bydlet, pracujete, máte přátele? Jste zdravý …

Pamatujte, že bohatství nespočívá v tom, zda máte velký majetek. Možná máte víc než někdo jiný, ale i méně, než někdo jiný.

Nebo vám nebylo přáno, abyste byl bohatý.

Jde o to, co se vám odhrává v hlavě, co nutně potřebujete, co vám chybí, nebo naopak, bez čeho se můžete obejít.

Další odpovědi
Drap

Ano, je to možné. Neni na to však žádný návod. Musíš nechat vše na štěstí a náhodě. Sázka na to má však podstatně menší naději na úspěch, než si třeba vsadit ve sportce.

mzm

Něco zdědit?

nyjono

Radim ti, aby ti práce byla zábavou.
A to taková, která ti zajistí tak vysoký příjem, jak si naplánujteš.
Není to utopie, znám pár takových lidí 🙂.

Ducher

Prodavat drogy, nebo neco nelegalniho jinak musis si vydelat nohama a rukama.

Funna

být zlatokopka (a nemyslím ty na Aljašce .-), nebo doufat, že se zjeví nějaký bohatý příbuzný po kterém budeš dědit .-)

Annabellee

Je to prosté, milý Watsone, stačí si to přát a Vesmír Vás ze svého rohu hojnosti zasype takovým bohatstvím, že se v něm budete moci slastně válet jak hroch v bahně jen nosními dírkami vykukující do atmosféry zdravého rozumu. Podrobněji se tímto tématem zabývá americký film „Tajemství“(„The Secret“) podle stejnojmenné knihy spisovatelky Lorny Byrne. Film je volně dostupný na YT a doufám, že předčí veškerá Vaše očekávání
;-DDD.