Kazatel

Jak zbohatnout?

Odpovědi
Moccaa

Vyhraj hokejový titul a máš vystaráno, synku.

_Bůh_

Pronájmem nemovitostí a investováním do akcií.
Člověk zbohatne jen na základě svého kapitálu, v zaměstnaneckém poměru se zbohatnout nedá, protože nadhodnotu odevzdáváte dobrovolně někomu jinému. Osoby, které zbohatnou z nuly, tvoří výjimku, která nepředstavuje ani 1 % dospělé populace.

df

Hvězdy napoví

zjentek

Je třeba se postarat, aby někdo ve tvém okolí hrubě zchudl. Jinak to nepůjde. 🤷‍♂️

hapiky

Bohatství není jen v penězích.

Jiří Bohumil

Bez rizika – dědictví nebo vrcholová politika. S rizikem – spekulovat, případně krást a loupit. Poctivou obyčejnou prací a spořením, zejména v dnešní době, ještě nikdo nezbohatl. 🙂

Tuisenim

Když uděláš dobrý skutek…

zjentek

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️