Angi-Shy

Jak zbavit starého psa pachu z tlamy?

Malý kříženec kterému je už 17 let, tak veterinář nechce riskovat anestezii při čištění zubů. Má zubní kámen a některý zuby maj hnědý fleky jako kaz nebo tak něco. Z tlamy mu příšerně páchne a nedá se to vydržet… Není nějaký jiný způsob jak alespon pach zmírnit?

Odpovědi
zjentek

Pomoci může hřebíčková silice. Hřebíček- koření. Jediná forma, co mě napadá, jak to do tý tlamy dostat, je kápnout si na prst a neředěný to tomu psisku třít všelijak po zubech a po dásnech. ¨Krom toho, že zápach se zmírní, se psovi jistě notně uleví od bolesti.

Vendys2

Existuje přípravek, který by to mohl zmírnit. U lehčích případů pomáhá tak, že nemusí dojít k ošetření pod narkózou. Tuším, že se jmenuje De-plaque ;)

Xanada

Požádejte veterináře at Vám dá Stomorgil-jsou to tabletky s antibiotikem na ústní zánět a na zápach dobře zabírají.