valach

Jak zbavit psa zvozvyku výti, když zůstane sám v bytě po odchodu např. do zaměstnaní?

Nejlepší odpověď
kropitko

tady,,několik podobných otázek

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­142&q=pes+vyje

Další odpovědi
jaroš

Pokud máte čas,tak dukladným výcvykem poslušnosti.Pes se cvičením unaví a nemá naladu štěkat.Pokud čas nemáte tak k tomuto učelu slouží elektrycké obojky proti štěkání.

AndreiRanger

Vytí když je pes sám doma je normální fóbie. Dá se postupně odstranit tím, že budete pejska ponechávat samotného v pokoji nebo v nějaké ohrádce ikdyž budete doma (ne pořád samozřejmě), aby si zvykal, že nejste v jeho přítomnosti, je to ovšem běh na dlouhou trať.

Krátkodobě určitě pomohou i psí hračky, který mi se pejsek zabaví.