Dane

Jak zažádat zpětně P45 (Velká Británie)?

Odpovědi
arygnoc

na tomto formulári hneď a prvej strane (P45 Part 1A) je poznámka:

Please keep this part (Part 1A) safe. Copies are not available.

resumé:
nemožno zažiadať o spätné vystavenie.

odpracované roky (podľa zaplatených/vrá­tených daní) ale môžete zistiť na HM Revenue & Customs – HMRC ( kontakt nájdete na http://www.hmrc­.gov.uk – pozor na rôzne „dočasné“ NI number, ak ste nedostali trvalé! ).

pri nástupe do nového zamestnania formulár ale nutne nepotrebujete (zamestnávateľ od zamestnávateľa rôzne).

;-Q