Georgo2010

Jak zavarit jahody na dzem,aby zustaly cele?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Celé nezůstanou nikdy,ale nesmíte je tolik rozvařit!

Další odpovědi
anonym

Ve většině receptů se mají jahody rozmixovat,zkuste je jen pomačkat šťouchadlem na bramborovou kaši.A nerozvařovat dlouho.

hanulka11

Nasbírejte část pevnějších plodů a přidejte o chvíli déle do již povařené směsi a jen tak zůstanou tvrdší, také to mám ráda .A Gelfix ten nejrychlejší, žádné dlouhé vaření.

žolik

nemixujte je jak se doporučuje,ale celé plody tak jak je máte dejte ingredience,pomalu přivest do varu,odebírat pěnu ať se nekazí,musí zůstat čista gelovita hmota a v ni kouský jahod.

Zdroj: žolík