Lucka17

Jak zaujmout ucitele/ky?

Dobrý den, chodím na střední školu a jsem ráda středem pozornosti. Mám pár oblíbených učitelů a učitelek a chtěla bych je něčím zaujmout, jenže nevím jak. Jsem si skoro jistá, ze patřím mezi jejich oblíbené žáky, takže o to víc chci získat jejich pozornost. Ano,zní to trochu egoisticky, ale je to tak. Předem vám děkuji za vaše rady a nápady :) .

Odpovědi
yuko

Tvi ucitele si Te jiz urcite vsimli. Jsi-li chytra, sympaticka. Ale budes-li se chovat jako vlezdoprdelka, muze se stat pravy opak toho, ceho jsi chtela dosahnout.

anonym

Buď šprtka.
Koukám, že v životě nemáš moc velké cíle…

Cenobita

Pana učitele určitě zaujmeš sexy oblečením, nespustí z tebe oči, zaujmeš i paní učitelku, bude tě za to nenávidět.

yuko

Nemyslim to spatne, ale je fajn byt chytra a oblibena holka, nez patrit mezi ty, kteri svou vtiravou aktivitou mohou lezt druhym na nervy. Spis mit vzdy spravnou a pohotovou odpoved, pouzivat i vtip. Zustanes tak oblibena nejen mezi profesory, ale i studenty.

anonym

Mezi studenty bude oblíbená jen pokud jim bude při testech radit, k ničemu jinýmu šprti ve třídě užiteční nejsou.