Melounek6

Jak zaujmout kluka z vedlejší třídy?

Nevím jak mám zaujmout kluka, který chodí do vedlejší třídy. Mám s ním společnou jen němčinu a nevím jestli je nejlepší nápad se ho zeptat jestli by si vedle mě sedl… Problém je, že já mám z němčiny 1 a on má za 3. Děkuji za vaše odpovědi

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, ty máš za jedna a on za tři ??? … to je jasný popud na doučování !!!

Další odpovědi
smart aleck

Proč se ho nezeptat? Řekni mu, třeba, že tápeš v němčině a že bys byla ráda, kdyby si sedl vedle tebe a učil se s tebou.

Palpatine

Jdeš na to úplně špatně. Ve škole sotva někoho zaujmeš. Nejlepší by bylo jít s ním třeba ven a stát se nejdříve kamarády. Začít si psát a podobně. Pak zjistíš jestli máte něco společného a čas svoje ovoce přinese. A nebo taky ne. Ne všichni patří k sobě.

ivzez

Zeptej se ho, od „kolikati“ bys měla mít kluka.
Jestli umí aspoň česky, stoprocentně ho zaujmeš.