Adri ..

Jak zatížit plechovky, aby nepadaly?

Zdravím, sbírám plechovky a ráda bych si je vyrovnala hezky na sebe, na jednu poličku. Chtěla bych zabránit alespoň většině pádům, a tak bych je chtěla něčím zevnitř zatížit. Poradíte mi, čím bych je mohla takhle zatížit? Nechci vodu, písek apod. Něco jednoduchého, co se do toho vejde (třeba jako kamínky, ale ty bych radši nedávala) a snadno to půjde i vyndat.

Nejlepší odpověď
bolak

Kovový padesátikoruny.

Další odpovědi
iceT

Písek nechceš,voda je pitomost,to dá rozum,kamínky se ti taky nelíbí…nevím jak zvážíš možnost olůvek,jak zde padla…já bych namíchala sádru,do každé plechovky bych trochu nalila a nechala zatvrdnout.Nač zatěžovat,když to z toho chceš zase vyndavat?

jirkajirka

V rybářských potřebách jsou o různé váze olůvka i 100 gramová. Cena nejni nikterak velká.Nebo v pneuservisu vyřazená olověná závaží na kola .

arygnoc

dá sa použiť vosk, nerobí pri manipulácii kravál, nevytečie, pôsobí i konzervačne.