asistentka11

Jak odvhčit tuto zeď a jak vylepšit schodiště – málo vnitřního i venkovního místa?

Odpovědi
Drap

Zateplil bych zvenčí. Snad tě cca 15 cm nezabije.

elkon

To se nedá z fotografie určit. Záleží na prostředí, jednoduché to ale nebude. Zřejmě dům bez izolace. Zateplit, jak tu někdo píše, je nesmysl. To může plácnout někdo, kdo neví o čem je řeč.

cukrar

Jak odvhčit tuto zeď ***odizolovat stěnu vhodným materiálem, nejlépe podříznost a vložit lepenku.

a jak vylepšit schodiště***o­tlouci, nechat vyschnout, použít sanační omítky.

– málo vnitřního i venkovního místa?***zvětšit prostor..