PlayStationa

Jak zateplit střechu?

Nejlepší odpověď
Funna

tepelnou izolací…
na nekonkrétní otázku, nemůžeš dostat konkrétní odpověď…každá střecha je jiná, a má jinou skladbu…každá se může zateplit něčím jiným a nějak jinak…skladba je ovšem stále stejná…hydroi­zolace, tepelná izolace, parotěsná izolace…

Další odpovědi
LubosHa

Nějaký základy máš tady http://hobbyby­dleni.cz/120/jak-zateplit-strechu/ , zkus třeba i kontaktovat nějakou firmu.

badisko

dalsi velice kvalitni otazka …tak se zeptam otazkou;D …jekou mas strechu?..tasky ..plech …eternit ?..neco jineho ?…jak je strecha stara ?…co mas pod stechou cistou pudu?…je to novostavba?..popis mam tvou strechu a veci kolem aby jsme ti mohli normalne odpovedet…

semtutajne

foukanou tepelnou izolací

novaklen

Příspěvek smazán administrátorem.