anickakocick

Jak zatajit dítě před mámou? 🤯😢👶🧑‍🍼

Jsem z rozvedené rodiny, takže táta o ničem moc vědět nebude. Ale s mámou bydlím. Ale mě se to netýká, to je jen tak hypotetické. ☺️😜 A kdybych měla pozitivní test na dítě, tak by mi zbývalo už jen 6 měsíců a potom budu rodit. A břicho by bylo vidět. Ale jak píšu, je to jen hypotetické. 😅😝

Nejlepší odpověď
dubraro

Těžko. A k ničemu to nebude, beztak se to dozví a nakonec bude za vnouče ráda. Spíše bych se, být tebou, staral o to, jak se k tomu postaví otec dítěte.

Další odpovědi
elkon

Jsou to nesmyslné úvahy nevyzrálé osobnosti. Takto se věci neřeší.

led

Ak ste sa rozhodli a dostali do stavu, že budete mať dieťa, je lepšie, keď to rodičia vedia (bez ohľadu na to, či sú, alebo nie sú rozvedení). Prípadné následné nepriaznivé reakcie zo šoku rýchlo pominú, ale, keď príde dieťa, budú isto pripravení pomôcť.
Než budete uvažovať záporne, čo sa dosť prejavuje aj na vývoji dieťaťa, radšej ako zjavne neskúsená sa pripravujte na rodičovstvo. To nie sú len hry, ale totálna zmena života. Už nebudete sama za seba, ale v prvom rade bude vaše dieťa a až potom vy.

Lotr2008

Zatajit trollení ti ale moc nejde.

Dochy

Hahaha… Čistě hypoteticky je to nemožné v naprosté většině případů, Čistě hypoteticky taková snaha zavání velkým průšvihem, nebo přípravou k ještě většímu průšvihu.

nyjono

Hypoteticky nechápu, proč ti má zbývat 6 měsíců do porodu.
Prostě se chovej tak, abys nechovala. Jednoduché.
Neutajíš to ani před mámou ani před nikým jiným.

anickakocick

Wtf, tak jak to mám dokázat, že nejsem troll? 😢😥😰

Filip84

Další z klonů našeho multitrolla.

anickakocick

Já náhodou vím o co jde a nemám s tím, kdo je Bůh (bývalý uživatel) a jeho „následovníci“ nic společného!!! 😡😤

anickakocick

Proč bych měla být? Dokaž mi to, že s nima mám něco společného?!?

Filip84

Vždyť jsi si to dokázal sám: nějaké šestnáctileté, nadržené, ucho, které je tu registrováno dva tejdny a přijde tady tak 2× za týden s nesmyslným dotazem, nemůže vědět, „kdo je Bůh (bývalý uživatel)“, protože třeba já to rovněž nevím.

Oni lidé nejsou hloupí, ne až tak hloupí, víme?

anickakocick

Protože to píšete všude s uživatelem disraeli a Gus_Frink a mě to zajímá, tak si to čtu. Navíc mě se nic nestalo z toho, co tu píšu. Jen se ptám hypoteticky. Jak mám dokázat, že nejsem troll? Prosím.

Filip84

Kdybys nebyl troll, tak to přejdeš mlčením – jako přecházím podobné „názory“ trolla já. Názory mne, totiž, nezajímají, argumentace na mne neplatí! 🙂