oliva

Jak zastavit blikání šuplery? Prý to není vada výrobku.

Šuplera je nová,ale při zapnutí stále bliká, dělají to i ostatní,stejné na prodejně. Značka JOBIprofi. Digitální.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to nevím. Mně nebliká ani šuplera ani displej. Kupoval jsem ji v Lidlu a měří dobře.

Další odpovědi
poa.li

Mě pomohlo vyměnit baterii, ale když blikaly všechny…?

Tata

Kupte si normální a zaručuji vám, že neblikne ani jedno číslíčko. Tak nevím co je obtížnější, odečíst hodnoty z normální šuplery nebo z blikajícího displeje digitální šuplery.

janek66

Blikání zastaví spolehlivě podlaha, pokud na ni pro jistotu ještě šlápnete.(na šupleru)
Pokud ji chcete používat jen občas a dobře vidíte, tak si určitě kupte obyčejnou, mechanickou.Bude fungovat vždy a všude.
V digitální vám určitě zrovna když ji budete nejvíc potřebovat dojdou baterky. 🙂
Vlastní zkušenost.